Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Триває проведення ДПА в початковій школі

Триває проведення ДПА в початковій школі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.05.2014
dpa_2014.jpgВідповідно до чинних нормативно-правових документів в галузі освіти з 13 по 22 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проходить державна підсумкова атестація у початковій школі.
Атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови (мова і читання) та математики.
Належну організаційну роботу по підготовці керівників навчальних закладів, вчителів початкових класів до проведення підсумкових випробувань у школі І ступеня здійснив районний методичний кабінет відділу освіти. Порядок проведення  державної підсумкової атестації  розглянуто на нараді керівників ЗНЗ, засіданні районного методичного об’єднання вчителів 4-х класів, розроблено «Методичні рекомендації до проведення державної підсумкової атестації у четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році». Молодші школярі вчасно і в повному обсязі забезпечені посібниками, затвердженими МОН України.
Нині триває  визначення  відповідності  освітнього  рівня  учнів 4-х класів  вимогам  Державного  стандарту  початкової  загальної  освіти  та  готовності  молодших школярів до  навчання  в  основній  школі
 
< ПопередняЗустріч євроклубівців   ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ МОЛОДДІНаступна >