Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ МОЛОДДІ

ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ МОЛОДДІ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2014
logo-mdzu-color-vertical-01.jpgУже стало доброю традицією у Могилів-Подільській ОДПІ наприкінці навчального року проводити для випускників загальних та спеціальних навчальних закладів міста «День відкритих дверей».
Цього року у травневі дні на зустріч з податківцями завітали студенти 3-го курсу Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу.
Майбутні бухгалтери, економісти та фінансисти дізналися про сьогодення Міністерства доходів і зборів України. В.о. начальника Могилів-Подільської ОДПІ Елла Луцкевич розповіла майбутнім платникам податків про завдання і функції Міністерства. «Одним із принципів роботи Міністерства доходів і зборів сьогодні є надання допомоги тим платникам, які цього потребують, та викриття тих, які порушують законодавство»,- зазначила керівник інспекції.
Про професію податківців – державних службовців, що дбають про економічну безпеку країни, студенти дізналися від фахівця інспекції Інни Кухаренко: «Суспільство та час вимагають від працівників органів Міндоходів не тільки  високої професійності, постійного вдосконалення свого розумового рівня, а й певних моральних якостей, духовності, чесності, культури спілкування».
Для тих, хто, можливо, захоче пов’язати свою долю з роботою в органах Міндоходів, була корисною інформація про вищі навчальні заклади України, що здійснюють підготовку професійних кадрів для Міністерства доходів і зборів України.
 
< ПопередняТриває проведення ДПА в початковій школі   Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів.Наступна >