Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow пролунав останній шкільний дзвінок для 102 одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладах Могилів – Подільського району.

пролунав останній шкільний дзвінок для 102 одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладах Могилів – Подільського району.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2014
30.5.14.jpgОстанній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

 Прийшов час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться в різні напрямки. Час, коли перед ними відкриваються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. Так, 31 травня пролунав останній шкільний дзвінок для 102  одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладах Могилів – Подільського району. Успішно склавши державну підсумкову атестацію учні 11 класу на урочистій лінійці отримали атестати про повну загальну середню освіту.
Із них 6 учнів за сумлінне навчання та зразкову поведінку відзначено медалями. Випускники з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.
Почесними гостями урочистої лінійки стали батьки випускників, сільські голови. Усі промови зводилися до побажань молодим людям отримати від Бога довгу й щасливу долю.
Керівники шкіл району привітали випускників, їх батьків та вчителів з урочистою подією і побажали всім міцного здоров’я, успіху та добробуту.
Нехай ці побажання для них збудуться!


 
< Попередня1 червня у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей .   Дзвоники дорослого життяНаступна >