Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Дзвоники дорослого життя

Дзвоники дорослого життя

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2014
2.6.14.jpgУ святі останнього дзвоника, яке проходило в Серебрійській СЗШ І-ІІІ ст., взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Цибульський.
02.06.14.jpgАби розділити радість  свята, пригадати хвилюючі миті з свого шкільного життя в Серебрійську СЗШ 1-111 ст.  також завітали начальник районного відділу освіти Томай Тетяна Анатоліївна, сільський голова Книш Володимир Андрійович.
У вітальному слові Віктор Володимирович зауважив: „Випускники більше не стоятимуть біля дошки, не бігатимуть і не сперечатимуться на галасливих перервах. Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника. Щиро вітаю усіх випускників з закінченням середньої освіти. Ви наша велика надія. Вивчайте ті професії, до яких вам лежить душа і до яких маєте таланти, займайтесь фізичним та духовним розвитком, вчіть іноземні мови. Будьте відкритим для нових знань, ідей та знайомств. Будьте гордістю своїх батьків”.
Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!
 
 
02.6.14.jpg
2.6.2014.jpg
 
< Попередняпролунав останній шкільний дзвінок для 102 одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладах Могилів – Подільського району.   В 9-х класах загальноосвітніх шкіл області розпочато державну підсумкову атестаціюНаступна >