Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Прощавай, школо! Здрастуй літо!

Прощавай, школо! Здрастуй літо!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2014
3.6.14.jpg31 травня «Останній дзвоник» пролунав у Серебрійській школі –інтернаті.
На свято до вихованців школи завітали шефи-міндоходівці. Заступник начальника Могилів-Подільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ігор Панчук від імені колективу інспекції привітав школярів із закінченням навчального року, побажав гарного настрою та приємного відпочинку.
Ігор Валерійович висловив подяку педагогічному колективу школи –інтернату за їх невтомну працю, участь та активну допомогу у проведені всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Очима дитини про бюджет країни ”, за вивчення й розуміння ролі податків у житті держави та суспільства: «Вашою невтомною працею, теплом вашого серця, терпінням і безмежною любов’ю до дитини твориться майбутнє!»
Найактивніших учнів - учасників конкурсу дитячої творчості було відзначено подяками та солодким подарунками. Для подальшого розвитку та підтримки дитячої творчості від колективу Могилів-Подільської ОДПІ всі школярі одержали в подарунок такі потрібні альбоми, папір, картон, фарби та клей.
Свято завершилося концертом.  
                                                                                                        
 
  Інна Кухаренко
 
< ПопередняВ 9-х класах загальноосвітніх шкіл області розпочато державну підсумкову атестацію   Підсумкова нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.Наступна >