Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Підсумкова нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.

Підсумкова нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.06.2014
03.06.14.jpg3 червня у відділі освіти відбулась підсумкова нарада з  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів. На якій були присутні голова Могилів – Подільської районної ради Сірант В.В., заступник голови Могилів – Подільської райдержадміністрації Кучерук О.Г., начальник відділу освіти Томай Т.А., працівники відділу освіти та керівники загальноосвітніх навчальних закладів району.
У ході засідання обговорювались питання виконання закладами освіти державної політики в галузі освіти, участі шкіл  в районних заходах протягом 2013 – 2014 навчального року, проведення двомісячника по підготовці закладів освіти району до нового навчального року  та  особливості фінансування галузі освіти з 1 вересня 2014 року.
Голова районної ради  Сірант В.В. зазначив, що головне завдання закладів освіти - надання якісних освітніх послуг населенню. Оскільки освітні послуги в числі інших є публічними послугами і забезпечення їх належної якості і доступності знаходяться в центрі уваги   нашого району.
Активним учасником наради був заступник голови райдержадміністрації Кучерук О.Г.. Зокрема він наголосив, що виконавча влада налаштована на партнерську співпрацю з освітянами району.
Керівники навчальних закладів піднімали ряд питань, які в основному стосувались матеріально-технічного забезпечення.
І на звершення Т.А. Томай подякував директорам шкіл за їх нелегку але важливу справу у галузі освіти.
 
< ПопередняПрощавай, школо! Здрастуй літо!   Людство зобов’язано надати дитині найкраще, що воно маєНаступна >