Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Вручення обласних «іменних» стипендій

Вручення обласних «іменних» стипендій

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2014
16.6.14.jpg13 червня  2014 року на базі Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було вручено  обласні «іменні» стипендії студентам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в  вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації м. Могилева – Подільського Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
З 2007 року Центр патронує соціальних студентів Могилів – Подільського технолого – економічного коледжу Вінницького державного аграрного університету. На сьогоднішній день в даному навчальному закладі навчаються 12 студентів, які отримують «іменну» стипендію, а також потребують соціальної допомоги в адаптації до самостійного життя в громаді, вирішенні нагальних проблем та житлово – побутових питань, подолання фінансових труднощів.   
Після вручення «іменних» стипендій студенти взяли участь у  навчальному семінарі «Формування бюджету сімейного господарства», мета якого була отримання знання про організацію балансу доходів та витрат, навчитися планувати сімейний бюджет. Під час заходу  учасники складали річний бюджет, дізнавалися як стати заможними та досягти фінансового благополуччя, навіть не маючи великих доходів. Наостанок, ведучі тренінгу роздали інформаційно – просвітницьку літературу й наголосили, що загалом планування сімейного бюджету є відповідальним процесом так само, як і розвиток власного бізнесу.
 
< ПопередняЗмістовні канікули.   учні нашого району активно долучилися до акції «За чисте довкілля».Наступна >