Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Засідання дорадчого органу.

Засідання дорадчого органу.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.04.2014
16.4.14.jpg16 квітня 2014 року голова райдержадмістрації В.Цибульський та голова районної ради В.Сірант взяли участь у засідані політико-консультативної ради.
На засіданні дорадчого органу були присутні: голова районного осередку ВО Батьківщина Сірант В.В.
голова районного осередку КПУ Буга Ф.Л., голова районного осередку партії «Удар»  М.М.Лосенко
заступник голови районного осередку партії «Свобода» Р.І.Кузик, голова районного осередку СПУ В.І.Глаголєв.
Основним питанням, яке розглядали присутні було відновлення діяльності політико-консультативної ради при районній державній адміністрації та районній раді та стан суспільно-політичної ситуації в районі.
Розпочинаючи засідання голова райдержадміністрації запропонував активізувати діяльність політико-консультативної ради при районній державній адміністрації та районній раді. Віктор Циьбульський наголосив на необхідності співпраці представників політичних партій та районної влади, а саме: запропонував брати безпосередню участь у прийнятті ряду нормативно-правових актів щодо життєдіяльності громад району. «Моє завдання аби вислів «Влада для людей» набув сенсу у прямому його трактуванні. Для цього робитиму усе можливе» - зазначив Віктор Володимирович.
 
< ПопередняОлімпіади в початковій школі - крок назустріч творчості   У світі професій на допомогу випускникам шкілНаступна >