Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Виступи та інтерв'ю arrow Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014

roza.jpgШановні ветерани-інтернаціоналісти!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, дозвольте висловити слова пошани усім воїнам локальних війн.
 
15 лютого український народ віддає глибоку шану всім, хто пройшов вогняне горнило за межами своєї Батьківщини, хто залишився вірним своєму військовому обов’язку, хто витримав тяжкі військові будні, демонструючи приклади мужності, офіцерської честі та відчув, що таке війна, коли всі ми жили мирно.
Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів.
Шановні учасники бойових дій, воїни-миротворці! Ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід нашій молоді. Від щирого серця зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та мирного неба .


 
< ПопередняВітання з Різдвом Христовим!   Привітання голови райдержадміністрації працівникам прокуратуриНаступна >