Головне меню

Головна arrow Відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка arrow Любов Спірідонова: «Постать Великого Кобзаря є об’єднавчою для усіх українців»

Любов Спірідонова: «Постать Великого Кобзаря є об’єднавчою для усіх українців»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.01.2014
kobzar2.jpgЗазначила заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова в ході прямого ефіру на обласному радіо. Під час ефіру йшла мова про відзначення на Вінниччині знаменної і знакової для кожного українця дати – 200-ліття від Дня народження Тараса Шевченка.
Заступник голови облдержадміністрації наголосила, що область почала готуватись до цієї пам’ятної дати ще 2011-го року, а вже 2012-го за підтримки благодійного фонду «Велика родина» вінничани мали змогу побачити виставку, де були представлені роботи всіх лауреатів Шевченківської премії.
«Підготовка триває, уже започатковані деякі проекти. Так, на мій погляд, заслуговує на особливу увагу проект обласної державної телерадіокомпанії «Вінтера» «Читаємо Шевченка». Ми єдині в Україні, хто цим займається. Дуже хотілося б, щоб на початку березня у театрі Садовського ми зібрали усіх тих людей, які прочитали Шевченка. Крім того, готуємо велике театралізоване дійство, що пройде на досить високому рівні. Наш академічний хор «Вінниця» спеціально підготував репертуар, який вперше прозвучить у їх виконанні» , – повідомила радіослухачам Любов Спірідонова. Вона наголосила на тому, що постать Великого Кобзаря є об’єднавчою для усіх українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу. 2014 рік Главою держави оголошено роком Тараса Шевченка, тож потрібно на високому організаційному рівні забезпечити проведення заходів до відзначення видатної дати.

 
< ПопередняМи чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття   Кабінет Міністрів України збільшив розмір Шевченківської премії до 1,3 млн грнНаступна >