Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow моніторинг рівня навчальних досягнень учнів району

моніторинг рівня навчальних досягнень учнів району

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.11.2013
osvita.gifЗ 12 листопада по 12 грудня в навчальних закладах району в 5 та 10 класах проводитиметься моніторинг рівня навчальних досягнень учнів. Його проведення регламентоване нормативно-правовими документами   Міністерства освіти і науки України щодо оцінювання стану  та  якості загальної середньої освіти.

Метою моніторингу є  оцінювання стану системи освіти та отримання об'єктивної інформації про її якість за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.
Учні 5 класів будуть складати тести з чотирьох предметів, а учні 10 класів- з дванадцяти.
Оцінки в журнали не  виставлятимуться,  оскільки оцінювання моніторингу здійснюватиметься за рівнями навчальних досягнень, але перевірка тестів буде за певним алгоритмом, який вказано безпосередньо в Збірниках завдань. Кожен школяр отримає рівень навчальних досягнень (початковий, середній , достатній або високий). Інформація про результати моніторингу кожного учня з усіх предметів класним керівником буде доведена до відома батьків.
Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави, це цілеспрямований процес оволо¬діння учнями систематизованими знаннями, уміннями та навичками з метою досягнен¬ня рівня навчальних досягнень, визначених Державним стандартом початкової загальної освіти, Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та навчальни-ми програмами. Тому мета кожного випускника навчального закладу оволодіти найвищим із них.
Вже по закінченню написання тестів з кожного предмету учень може порівняти  свій результат з правильними відповідями тестів на сайті МОНУ.
За бажанням батьків  в січні 2014року можна буде здійснити порівняльний аналіз досягнень власного школяра з відповідними середніми показниками по Україні з метою вдосконалення подальшої навчальної роботи по підготовці до ЗНО. То ж побажаємо нашим учня скласти ці іспити на відмінно, щоб в рейтингу результатів по Україні наш район був один із перших.
 
< Попередняробота з обдарованими дітьми та молоддю   День української писемності та мови в школах Могилів-Подільського районуНаступна >