Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow День української писемності та мови в школах Могилів-Подільського району

День української писемності та мови в школах Могилів-Подільського району

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.11.2013
jurnal.jpgДень украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. В цей день в школах та вузах традиційно проводяться різноманітні заходи присвячені темі писемності та грамотності. Школи Могилів-Подільського району не стали виключенням.
До даних заходів були залучені учні, учителі та батьки. Так, в Вендичанській СЗШ І-ІІІ ст., гімназії, Козлівській, Серебрійській, Хоньковецькій, Яришівській, Бронницькій, Карпівській, Немійській СЗШ були проведені конкурс на кращого читця про рідну мову, конкурс поезії про мову, конкурс виразного читання. В Кукавській, Серебринецькій, Озаринецькій, Юрковецькій, Мервинецькій, Сказинецькій СЗШ було проведено свята «Слово наше рідне», «День слов’янської писемності і мови», «О мово моя, як спів солов’я». У всіх школах були проведені загальношкільні лінійки, написані диктанти «Рідна мова», «Просвітителі слов’янської землі», а також радіодиктант «Як народжуються слова?», випущені тематичні стінгазети, проведені вікторини. В Ярузькій СЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання ерудитів «Походження письма, виникнення слов’янської азбуки». В Сл.Шлишковецькому та Лядівському НВК, Липчанській, Оленівській СЗШ була організована виставка в бібліотеці «Рідна мова солов’їна» і кирило-мефодіївські читання.
          Тож хочеться побажати всім нам, українцям, щоб  мова стала основою духовного багатства народу, найвагомішим надбанням кожної окремої людини і найбільшою суспільною цінністю, тож плекаймо у душі любов до рідної мови.
 
< Попереднямоніторинг рівня навчальних досягнень учнів району   Районний конкурс «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013р»Наступна >