Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow громадська рада arrow Взаємодія місцевої влади з інститутами громадянського суспільства району сьогодні базується на засадах партнерства і взаємовідповідальності.

Взаємодія місцевої влади з інститутами громадянського суспільства району сьогодні базується на засадах партнерства і взаємовідповідальності.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.11.2013
g.jpgПро це велася мова під час  розширеного засідання Громадської ради .
«Налагодження ефективної взаємодії ІГС з органами державної влади та органами місцевого самоврядування; сприяння становленню та розвитку мережі ІГС ; забезпечення участі громадянського суспільства та його інститутів у процесах формування і реалізації державної, регіональної політики та забезпечення умов для здійснення ефективного громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; підтримка різноманітних форм місцевої демократії; укорінення громадянської культури та суспільної практики волонтерства і благодійництва, забезпечення сприятливих умов для їх розвитку; підтримка громадських ініціатив, спрямованих на формування культури гендерної рівності - завдання для представників органів виконавчої влади. Сьогодні представники влади району працюють над втіленням цих заходів. Зокрема, прислухаємось до громадської думки, представники громадськості залучаються до роботи колегіальних органів райдержадміністрації, запрошуються на наради, пов’язані з обговоренням та вирішенням важливих питань життєдіяльності громад,  розробки районних програм, тощо. Така практика тісної співпраці між владою та громадськістю дає певні позитивні результати і ми маємо її продовжувати », - зазначив голова райдержадміністрації.
В рамках засідання присутні обговорили питання розвитку інформаційного простору району, підтримки районних засобів масової інформації. Детальніше зупинились на передплатній кампанії 2014 року друкованих видань державної та комунальної власності.
Також представники громадської ради та структурних підрозділів райдержадміністрації розглянули пропозиції до програми соціально-економічного розвитку району на 2014 рік.
 
< ПопередняОбрано новий склад Громадської ради при Могилів – Подільській райдержадміністрації   Забезпечення прав та можливостей інвалідів нарівні з іншими громадянами для участі в суспільному життіНаступна >