Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Районний конкурс «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013р»

Районний конкурс «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013р»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.10.2013
22.10.2013.jpgЗ метою визначення рівня майстерності фахівців із соціальної роботи, стимулювання їх до професійного зростання та поширення кращого досвіду за різними напрямами соціальної роботи, популяризації цієї благородної професії серед жителів району у   Могилів-Подільському  районному  центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 жовтня 2013 року  було вперше проведено  районний конкурс «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013р.»
22.10.13.jpgГостями заходу були: голова Могилів-Подільської районної Ради Олег Антонюк, начальник МРВ КВІ УДПтС  України у Вінницькій області  Анатолій Притика, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Могилів-Подільської районної державної адміністрації  Олена Кадрова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Трачук, заступник директора Могилів-Подільського міськрайонного центру зайнятості  Інна Ткач, завідувач сектору з питань захисту прав дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Яцук Юрій, методист психологічної служби відділу освіти райдержадміністрації Лариса Мазур, заступник начальника сектору СДІМ Могилів-Подільського МВ УМВС, майор міліції Сергій Лосенко  сільські голови та секретарі селищної, сільських рад.
Світлана Антонюк - директор Могилів-Подільського РЦСССДМ акцентувала увагу на тому, що сьогодні діяльність центрів соціальних служб стоїть на вістрі у держави.  Дійти до кожної родини і максимально допомогти у вирішенні нагальних проблем – завдання, яке ставить  перед соціальними службами Президент України і яке послідовно реалізує Центр. Ефективність соціальної роботи з сім’ями, які опинились у   складних життєвих обставинах, багато в чому залежить від правильного вибору форм і методів роботи з ними, а також від взаємодії з соціальними партнерами – суб’єктами соціальної роботи.  Коли є однакове розуміння цієї діяльності всіма дотичними службами до роботи з дітьми, сім’ями та молоддю, тільки тоді ми зможемо вирішити проблеми в комплексі. Користуючись нагодою керівник подякувала усім за співпрацю. На завершення свого виступу директор побажала всім  оптимістичного настрою,  а  конкурс, щоб став стимулом для професійного зростання фахівців із соціальної роботи.
З привітальними словами виступив голова Могилів-Подільської районної ради Олег Антонюк та відзначив, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. А також побажав успіхів і натхнення у роботі.
      У конкурсі взяли участь усі фахівці центру. Конкурс проводився в два етапи: заочний та очний. Заочний етап включав: тестування знань учасників норм чинного законодавства та  підготовка презентаційної папки з матеріалами напрацювань.  Другий етап конкурсу включав конкурсну програму, до складу якої ввійшли: презентація  своєї  діяльності кожним фахівцем у супроводі слайд-шоу,  відгадування за певними ознаками зони обслуговування, бліц-конкурс – ведення окремого випадку, конкурс-інтерв’ю, та «Я – цікава особистість».  
При визначенні переможця враховувались професійна компетентність, відповідальність, ініціативність, самостійність в роботі, оперативність у прийнятті рішень, вміння акумулювати необхідну інформацію, працювати з нормативно-правовими документами, працездатність, комунікабельність, вміння встановлювати взаємовідносини
з колегами та клієнтами, творчий підхід до справи, принциповість, послідовність в роботі, самокритичність, наполегливість у досягненні поставленої мети, здатність раціонально використовувати свій час. За результатами представленої фахівцями роботи переможцем та володарем титулу «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013»  стала  фахівець із соціальної роботи Наталія Конюк,  що обслуговує територіальні громади сіл: Озаринці, Конева та Садова,  яка представлятиме Могилів-Подільський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обласному конкурсі «Кращій фахівець із соціальної роботи 2013 року». Перші призові місця отримали фахівці: Наталія Петіна, Альона Чіпак, Лариса Панченко. Номінації «Фахівець-лаконічність», «Фахівець-ерудит», «Креатив року», «Фахівець-компетентність» розділили між собою відповідно Ірина Коняга, Лідія Заїченко, Оксана Будяк та Антоніна Шимко. Крім того спеціальну відзнаку - «Приз глядацьких симпатій» отримала  Оксана Будяк.
Захід пройшов в урочистій, святковій, теплій та дружній атмосфері.
Провідний спеціаліст-юрисконсульт
відділу соціальної роботи
Могилів-Подільського РЦСССДМ
О.В.Данильчук
 
< ПопередняДень української писемності та мови в школах Могилів-Подільського району   У районі активізувався процес усиновлення дітейНаступна >