Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Виступи та інтерв'ю arrow Привітання голови райдержадміністрації з Всеукраїнським Днем бібліотек

Привітання голови райдержадміністрації з Всеукраїнським Днем бібліотек

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.10.2013
tulpan.jpegШановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.
 
 
< ПопередняПривітання голови райдержадміністрації з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку   Вітання голови райдержадміністрації Працівникам культури та аматорам народного мистецтваНаступна >