Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow громадська рада arrow Забезпечення прав та можливостей інвалідів нарівні з іншими громадянами для участі в суспільному житті

Забезпечення прав та можливостей інвалідів нарівні з іншими громадянами для участі в суспільному житті

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.09.2013
24.9.13.jpg24 вересня 2013 року в управлінні соціального захисту населення відбулось спільне засідання членів Громадської ради при райдержадміністрації та місцевого комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
24.09.13.jpgПід час засідання присутні розглянули проблемні питання щодо створення в соціальній сфері району безбар'єрного середовища для осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення.
Зокрема розглянуто лист заступника Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, де зазначено, що відповідно до ст. 4 ЗУ "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" діяльність держави щодо інвалідів виявляється у створенні правових, економічних, політичних, соціальних, психологічних та інших умов для забезпечення їхніх прав та можливостей нарівні з іншими громадянами для участі в суспільному житті та полягає у виявленні, усуненні перепон і бар'єрів, що перешкоджають забезпенню прав і задоволенню потреб, у тому числі стосовно доступу до об'єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, траспортної інфраструктури, дорожнього сервісу, транспорту.
 
< ПопередняВзаємодія місцевої влади з інститутами громадянського суспільства району сьогодні базується на засадах партнерства і взаємовідповідальності.   Громадське партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд»Наступна >