Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Виступи та інтерв'ю arrow Привітання голови райдержадміністрації з Дем партизанської слави

Привітання голови райдержадміністрації з Дем партизанської слави

Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2013
roza.jpgШановні учасники партизанського й підпільного руху, вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницький військ.
З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Низько вклоняємося вам і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.
Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам.
 

 
< ПопередняПривітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства   Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників дошкільної освіти.Наступна >