Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Податковка інформує

Податковка інформує

Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.08.2013
До уваги власників земельних ділянок та приватних підприємців
ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!
До закінчення терміну сплати земельного податку залишилось 10 днів!
     Могилів-Подільська ОДПІ  нагадує, відповідно до Податкового кодексу   термін сплати земельного податку для власників та землекористувачів 23.08.2013 року. У випадку несвоєчасної сплати земельного податку, орендної плати нараховується фінансова санкція  та  пеня.
Шановні громадяни, своєчасно сплатіть нараховані Вам суми земельного податку та орендної плати за землю! Додаткову  інформацію можна отримати за тел. 6-37-01.

ДО УВАГИ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ!
До Дня підприємця – зворотний зв’язок з суб’єктами господарювання по вдосконаленню законодавства через скриньки
 
Напередодні Дня підприємця, який відзначається  в поточному році 1 вересня, в приміщенні Могилів-Подільської об»єднанної державної податкової інспекції  встановлена спеціальна скринька для збору заяв, пропозицій та зауважень від платників податків.
Просимо підприємців надавати пропозиції, побажання та зауваження щодо податкового законодавства та роботи органів Міндоходів та бути відвертими у своїх листах.  Кожна пропозиція та зауваження  будуть вивчені та використані для покращення роботи податківців Могилів-Подільської ОДПІ ГУ Міндоходів.
„Ми відкриті для співробітництва з бізнесом та зацікавлені у налагодженні зворотного зв’язку. Ми не боїмося критики. Навпаки, ті негаразди, на які вказують платники, змушують нас вдосконалюватися, працювати над собою та виправляти допущені помилки”, - Голова Міндоходів України  Клименко Олександр Вікторович.
 
 
З електронним ключем Міндоходів можна звітувати до органів Пенсійного фонду й статистики
 
Відтепер ключ електронного підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів, дає змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit».
Більш детальну інформацію про безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit» можна переглянути у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД – http://acskidd.gov.ua.
 Подання звітності мережею Інтернет – це сучасна та зручна система документообігу, це економія робочого часу, оперативне оновлення форматів, конфіденційність інформації тощо.


Допоможе інтерактивний сервіс «Пульс»
 
Здійснено ребрендинг інтерактивного сервісу «Пульс податкової», який відтепер приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й митних питань.
 Завдяки оновленому «Пульсу» суб’єкти господарювання, в тому числі і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення.
Номер цілодобової телефонної лінії оновленого сервісу «Пульс» для клієнтів податкової служби та митниці: (044) 284-00-07
 
< ПопередняКористуйтесь офіційним сайтом Міністерства доходів і зборів .   НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ ШАХРАЙСЬКИМ ДІЯМНаступна >