Головне меню

Головна arrow Адміністративні послуги для населення arrow Завдання єдиного дозвільного офісу

Завдання єдиного дозвільного офісу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.08.2014

       Єдиний дозвільний офіс Могилів-Подільської районної державної адміністрації утворено згідно розпорядження голови РДА №599 від 21.11.2005р. 

     

В своїй діяльності адміністратор керується Законом України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», Наказом Держкомпідприємництва України №116 від 5.12.2008р. «Про затвердження Типового положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання  та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності», а також відповідним розпорядженням голови РДА №163 від 29.03.2006р. про Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами.
    
           Єдиний дозвільний офіс працює в повному обсязі – адміністратор здійснює прийом заяв та необхідних документів від суб’єктів господарювання для оформлення документів дозвільного характеру, видача документів дозвільного характеру, надання консультацій. Також організовує взаємодію з місцевими дозвільними органами, в межах своєї
компетенції здійснює контроль за додержанням посадовими особами дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру.
        Адміністратор проводить прийом заяв та документів для передачі їх на розгляд дозвільним органам, які знаходяться в обласному центрі  -  м.Вінниця і видає суб’єктам господарювання Відповідні дозвільні документи.

          В Єдиному дозвільному офісі формується та ведеться електронний Реєстр документів дозвільного характеру.

         Інформація щодо вимог та порядку отримання документів дозвільного характеру, контактні телефони розміщено на стенді Єдиного дозвільного офісу в приміщенні районної державної адміністрації та оперативно можна отримати у адміністратора.     

 

 
< Попередня технологічні картки управління соціального захисту населення райдержадміністрації   Єдиний дозвільний офісНаступна >