Головне меню

Головна arrow Доступ до публічної інформації arrow Доступ до публічної інформації arrow Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Могилів - Подільської районної державної адміністрації, та система її обліку

Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Могилів - Подільської районної державної адміністрації, та система її обліку

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.12.2012

Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Могилів - Подільської районної державної адміністрації, та система її обліку

ЗАТВЕРДЖУЮ
 Голова
 Могилів - Подільської
 районної державної адміністрації
 Михайло ВДОВЦОВ


ВИДИ
публічної інформації, яка знаходиться у володінні
Могилів – Подільської районної державної адміністрації,
та система її обліку.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення районною державною адміністрацією повноважень, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні районної державної адміністрації.

1. Проекти актів районної державної адміністрації, регіональних програм та звіти, що підлягають оприлюдненню для публічного громадського обговорення:

- проекти нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих районній державній адміністрації районною радою;
- проекти регуляторних актів;
- проекти регіональних програм економічного, соціального та культурного розвитку і рішень стосовно стану їх виконання;
- звіти головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за минулий рік.
Система обліку інформації: В електронному та друкованому вигляді (структурні підрозділи районної державної адміністрації до компетенції яких відноситься сфера застосування інформації)

2. Розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності 
Система обліку інформації: База даних «Документообіг. Розпорядження» в системі електронного документообігу райдержадміністрації. Журнал реєстрації розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності.
(загальний відділ апарату райдержадміністрації – протокольна)

3. Розпорядження голови районної державної адміністрації про відпустки
Система обліку інформації: Журнал реєстрації розпоряджень голови райдержадміністрації про відпустки,
 (відділ організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації – протокольна)

4. Розпорядження голови районної державної адміністрації з кадрових питань.
Система обліку інформації:.Журнал реєстрації кадрових розпоряджень голови райдержадміністрації,
 (відділ організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації – протокольна)

5. Протоколи засідань колегій районної державної адміністрації
Система обліку інформації: Перелік протоколів засідань колегії районної державної адміністрації в електронному вигляді (відділ організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації – протокольна)

6. Протоколи нарад за участю голови районної державної адміністрації .
Система обліку інформації: Перелік протоколів нарад за участю голови районної державної адміністрації в електронному вигляді (відділ організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації – протокольна)

7. Договори, угоди, контракти, укладені районною державною адміністрацією (крім тих, що носять конфіденційний характер)
Система обліку інформації: Журнал реєстрації договорів, угод, контрактів, тощо (юридичний відділ апарату райдержадміністрації)

8. Вхідна кореспонденція
Система обліку інформації: (крім інформації з обмеженим доступом) База даних «Документообіг. Вхідні документи» в системі електронного документообігу райдержадміністрації. Журнал реєстрації вхідних документів (загальний відділ апарату райдержадміністрації – канцелярія)

9. Вихідна кореспонденція
Система обліку інформації: (крім інформації з обмеженим доступом) База даних «Документообіг. Вихідні документи» в системі електронного документообігу райдержадміністрації. Журнал реєстрації вихідних документів (загальний відділ апарату райдержадміністрації – канцелярія)

10. Звернення депутатів 
Система обліку інформації:
База даних «Документообіг. Звернення депутатів»,  в системі електронного документообігу райдержадміністрації (загальний відділ апарату райдержадміністрації – канцелярія)

12.Матеріали консультативно-дорадчих органів, утворених головою районної державної адміністрації  
Система обліку інформації: В структурних підрозділах районної державної адміністрації, які здійснюють організаційно-технічне забезпечення діяльності консультативно-дорадчих органів

13. Звіти (довідки) про підсумки роботи окремих структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації
Система обліку інформації: В електронному та друкованому вигляді (окремі структурні підрозділи апарату  районної державної адміністрації)

14. Інформація з обмеженим доступом 
Система обліку інформації: Журнал обліку документів та видань з грифом «Для службового користування», вхідна кореспонденція;
Журнал обліку документів та видань з грифом «Для службового користування», вихідна кореспонденція (загальний відділ апарату райдержадміністрації – канцелярія)

 
< ПопередняПерелік та умови отримання послуг, що надаються райдержадіністрацією та її структурними підрозділами   Інформація про основні функції структурних підрозділів райдержадміністраціїНаступна >