Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Усім громадянам, які потребують поліпшення житлових умов пропонується унікальна можливість стати учасником державної програми та придбати житло

Усім громадянам, які потребують поліпшення житлових умов пропонується унікальна можливість стати учасником державної програми та придбати житло

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2012

Усім громадянам, які потребують поліпшення житлових умов пропонується унікальна можливість стати учасником державної програми та придбати житло.
Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.
За його словами на виконання соціальних ініціатив Президента України розроблено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 року (зі змінами від 23.05.2012 року № 465).

Усім громадянам, які потребують поліпшення житлових умов та відповідають критеріям, визначеним у Порядку, пропонується унікальна можливість стати учасником даної програми та придбати житло.
Як відзначив заступник голови облдержадміністрації за умовами програми діє механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво (реконструкцію) чи придбання в об’єктах незавершеного будівництва житла (квартири в багатоквартирних житлових будинках).
За умовами Порядку кредит надається на 15 років з відсотковою ставкою 16 % річних, після сплати яких на особистий рахунок позичальника надходитиме часткова компенсація відсоткової ставки в розмірі 13 % від залишку зобов’язань за кредитом.
Таким чином, після проведення усіх відповідних розрахунків ставка за кредитом для позичальника становитиме  в цілому 3 % річних.
Обов’язковий власний внесок позичальника при оформленні кредиту складає 25% суми кредиту, який за бажанням позичальника може збільшуватися.
Відповідно до умов Порядку часткова компенсація відсотків розраховуватиметься шляхом множення Нормативної площі житла (40 кв. метрів загальної площі на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 58 кв. метрів загальної площі на сім’ю з трьох і більше осіб) на Розрахункову вартість житла (5000 гривень за 1 кв. м. для м. Вінниця та 4000 гривень за 1 кв. м. для інших населених пунктів Вінницької області). При цьому, вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну площу припадає на власні внески позичальника.
На І етапі до розгляду пропонуються квартири в 3 об’єктах житлового будівництва м. Вінниці, а саме:
1. житловий будинок на провулку Щорса;
2. житловий будинок  з вбудованими приміщеннями та лазнею на розі вул. Смірнова – І пров. Український;
3. житловий будинок по вулиці Тимощука 37.
За словами заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода найближчим часом планується ще залучити до реалізації програми об’єкти житлового будівництва в місті Вінниця та інших населених пунктах області.

Для довідки:
З метою якісного донесення інформації до всіх бажаючих стати учасником даної програми створене «Єдине вікно» (консультаційний центр). Консультації з питань програми проводяться щоденно (окрім вихідних днів) за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 7 (адмін. будівля «Книжка») з 10:00 до 11:00 в кім. 725 та з 15:00 до 16:30 в актовій залі, розміщеної в лівому крилі першого поверху зазначеної будівлі.
Діє  телефонна гаряча лінія, за номером якої можна дізнатися усю необхідну інформацію: (0432) 66-03-41 та (0432) 66-07-95.

 
< ПопередняДо відома жителів району!   Обговорюємо Концепцію гуманітарного розвитку України до 2020 рокуНаступна >