Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Обговорюємо Концепцію гуманітарного розвитку України до 2020 року

Обговорюємо Концепцію гуманітарного розвитку України до 2020 року

Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.06.2012

На виконання доручення Президента України В.Ф.Януковича від 25 травня 2012 року № 1-1/1319 «За результатами зустрічі Президента України з творчою інтелігенцією, що відбулася в рамках робочої поїздки до Львівської області 12 квітня 2012 року» та з метою визначення принципів та пріоритетів, обґрунтування соціально-економічних та соціокультурних засад гуманітарного розвитку України як необхідної передумови реалізації потенціалу кожного її громадянина, забезпечення конкурентоспроможності держави і нації в сучасному світі пропонуємо для громадського обговорення проект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10 липня 2012 року на електронну адресу районної державної адміністрації електронною поштою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. (в темі обов’язково вказувати «Пропозиції (зауваження) до Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року»).
Контактний телефон: 6-64-50.
Проект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації http://rda.m-p.org.ua (розділ «РДА і громадськість», підрозділ «Теми для обговорення»).

 
< ПопередняУсім громадянам, які потребують поліпшення житлових умов пропонується унікальна можливість стати учасником державної програми та придбати житло   Для суб'єктів господарювання районуНаступна >