Головне меню

Головна arrow Відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка
Відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка

Іван Мовчан доручив посилити роботу з підготовки до 200-ліття Тараса Шевченка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2014
movcan.jpgТаке завдання голова обласної державної адміністрації поставив перед керівниками департаментів регіону 13 січня під час щопонеділкової робочої наради.
Детальніше...
 

Реалізація в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2014
vdov.2.jpgПро ряд організаційних заходів, присвячених 200 річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка, які заплановано провести на території району йшлося  під час щотижневої наради, яку провів  голова райдержадміністрації М.Вдовцов.
Детальніше...
 

Пам’ятаємо Тараса Шевченка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.03.2013

12.03.13.jpgРазом з березневим теплом прийшла до нас 199-річниця від  Дня народження славетного величного митця, людини планетарного масштабу.   Вчителі  української мови та літератури та учнівська молодь Могилів – Подільського району не залишились осторонь  цієї дати.

Детальніше...
 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2013

9.03.13.jpgЄ в нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка.
 З нагоди 199-річчя Кобзаря в бібліотеках району було проведено Шевченківські дні, а саме: конкурси читання «Поезії незмовне джерело» в бібліотеках сіл Вендичани, Жеребилівка, Кукавка, Юрківці, Серебринець; літературні вечори «Світлиця Шевченківського заповіту» в бібліотеці  села  Бандишівка, «Доля жінки в творчості Шевченка в бібліотеках сіл Карпівка, Жеребилівка; «Ми тебе не забудем, Тарасе» в бібліотеках сіл Сліди, Тропова; книжкові вікторини в Сугаках, Вендичанах; засідання любительських об’єднань «Зозулине джерельце» за темою «Моє відкриття Шевченка» в Кукавці; а в центральній районній бібліотеці проведено відео подорож «Т.Г.Шевченко – художник».

 

Автобіографія ШЕВЧЕНКА Тараса Григоровича

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2013
foto-shevchenko.jpgТарас Григорович ШЕВЧЕНКО, видатний український поет, художник, громадський діяч, перекладач, автор "Кобзаря", співробітник Київської Археологічної комісії, академік гравірування, народився 25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 р. у с. Моринцях Звенигородського повіту Київської губернії (нині Звенигородський район Черкаської області) у родині Григорія Івановича Шевченка і Катерини Якимівни Бойко.
Детальніше...
 

Указ Президента України № 257/2012

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2013
Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 18 - 23 з 23