Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Новини arrow Новини децентралізації
Новини децентралізації

28 листопада 2015 року вшановується пам'ять жертв голодоморів в Україні.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.11.2015
24.11.12.jpgШановні жителі Могилів-Подільського району!

 В ці дні весь світ віддає належну шану тим, хто був позбавлений життя під час  неоголошеної війни проти української нації – жахливого за своїми розмірами та суттю голодомору 1932-1933 років.
 Сьогодні ми прагнемо чесно і гласно прожити цю трагічну сторінку історії українського народу. Цього вимагає наш час – час неупередженого аналізу тих  соціально-економічних перетворень, які сталися за радянської влади. Адже тільки з урахуванням уроків минулого , у тому числі й тих драматичних, що дав нам голодомор  1932-1933 років, ми можемо йти у майбутнє.
 Тому ми, як український народ маємо зрозуміти ту просту істину, про яку говорив наш національний пророк - Тарас Григорович Шевченко:”..чия правда, чия кривда і чиї ми діти…”
 Істинне відображення нашими спільними зусиллями реальних подій про голодомор 1932-1933 років повинне дійти до кожного свідомого україннця, до всіх урядів і держав Блакитної планети з єдиною метою – недопущення подібних явищ ніде і ніколи.
 Шановні подоляни, 28 листопада о 16.00, коли ніч гаситиме день, схилімо голови у загальнонаціональній хвилині мовчання, у кожній оселі засвітімо поминальну свічку і соборною молитвою вшануймо пам’ять мільйонів загублених життів співвітчизників.  І хай ця щира молитва захистить нас від болю минулого, а святий вогник – зігріє душі загиблих.
 

В районі вшанували пам’ять жертв голодоморів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.11.2015
В рамках проведення заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів керівник апарату райдержадміністрації М.Косенко вручила Почесну грамоту обласної державної адміністрації, за внесок у дослідницьку роботу, начальнику архівного відділу райдержадміністрації А.Ужицькому. Андрій Вікторович був одним з активістів районної робочої групи, яка працювала над складанням списків жителів району, які постраждали від голодомору 1932-1933 років.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 12 з 4790