Головне меню

Головна arrow Інформація для переселенців
Інформація для переселенців

До відома переселенців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.06.2015
pereselenci.jpgПродовжено термін виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання .
Детальніше...
 

В районі державні соціальні допомоги отримують 18 родин вимушених переселенців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.06.2015
pereselenci.jpgЗа допомогою у вирішенні соціально-побутових питань до управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулися 133 сім'ї, які переселились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, в тому числі одна родина з АР Крим.
За місцем реєстрації повернулися 52 сім'ї.  На сьогоднішній день в районі проживає 82 сім’ї (152 особи),81 родина  проживає у родичів.
Детальніше...
 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО

Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2015
1 жовтня 2014 року Кабінетом  Міністрів України затверджено постанову № 509 «Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції».
Детальніше...
 

До відома переселенців з інвалідністю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2015
soczahyst1.jpg
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що інваліди, яким була призначена пенсія з інвалідності та соціальна допомога на тимчасово окупованій території до 07.11.2014 року занесені до електронної бази даних Пенсійного Фонду України та Централізованого банку даних з проблем інвалідності тому вони не потребують повторного проходження МСЕК. 
 
Детальніше...
 

Переселенцям з Криму та Донбасу виплатять лікарняні

Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.02.2015
zar.plata.jpgПочинаючи з 6 лютого 2015 року вимушені переселенці мають змогу звернутись до районної, міжрайонної або міської виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за місцем фактичного перебування, аби отримати виплати по листкам непрацездатності, допомогу по вагітності та пологах, а також на поховання..
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 16