Головне меню

Головна arrow Пріорітетні питання державної політики
Пріорітетні питання державної політики

В новому навчальному році 1485 слухачів розпочнуть підготовку за спеціальностями галузі знань «Державне управління»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.09.2013
golovslugba.jpgЗ метою реалізації Стратегії державної кадрової політики, що є складовою Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, частиною суспільно-політичних реформ у різних галузях життєдіяльності держави, Нацдержслужба України забезпечує координацію професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з урахуванням реальних кадрових потреб у сфері державного управління та ключових галузей економіки.
Детальніше...
 

Частка Вінниччини в загальнодержавному виробництві окремих видів промислової продукції

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2013
29.07.13.jpgТорік індекс виробництва промислової продукції Вінницької області склав 107,1%. Частка області в 2012 році у загальнодержавному обсязі реалізованої продукції становила 1,8%. Виходячи з природнокліматичних та історичних умов, найбільш вагоме місце у промисловому комплексі Вінниччини займає переробна промисловість – на цей сектор виробництва припадає 70,9% від загального обсягу реалізованої регіоном в 2012 році промислової продукції.
Детальніше...
 

В області відбулись тренінги для кандидатів в опікуни та прийомні батьки

Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.05.2013

oda.jpg На виконання соціальних Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та з метою підвищення рівня компетентності кандидатів в опікуни та прийомні батьки, якості їх підбору Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено навчання за українською версією Програми «ПРАЙД».

Детальніше...
 

підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.11.2012

З метою залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року № 514-р Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», у Могилів - Подільському районі затверджено відповідне розпорядження та заходи, метою якого є підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Детальніше...
 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.10.2012

Реформування системи управління персоналом на державній службі є пріоритетним напрямком модернізації державної служби України, визначеним Президентом України в контексті впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Детальніше...
 

Визначено порядок надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання

Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.08.2012

Постанова Кабінетів Міністрів України від 18 липня 2012 року №681 «Про надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання та інших витрат у зв'язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту» розроблена Нацдержслужбою України з метою реалізації Закону України від 17 листопада 2011 року №4050-VІ «Про державну службу».

Детальніше...
 

В області розпочато підготовку до виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2012

В управлінні у справах преси та інформації облдержадміністрації 9 квітня відбулася прес-конференція начальника відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління Національного банку України у Вінницькій області Олександра Кубовича та заступника начальника філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» Юрія Бокового.

Детальніше...
 

В області на 345,0 тис.грн збільшилися видатки на проведення щомісячних страхових виплат в разі часткової чи повної втрати працездатності

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.04.2012

В області на 345,0 тис.грн   збільшилися видатки на проведення щомісячних страхових виплат в разі часткової чи повної втрати працездатності

Детальніше...
 

Реформування охорони здоров'я у Могилів-Подільському районі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.02.2012

medicina-jpg.jpgРеформування охорони здоров'я у Могилів-Подільському районі

Проблеми галузі охорони здоров'я, а саме не забезпечення безкоштовного доступу населення до якісних медичних послуг, диспропорції у наданні меддопомоги, відсутність зв’язку між якістю медичних послуг і видатками на їх фінансування призвели до необхідності проведення її перебудови.

Детальніше...
 

Постанова КМУ "Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.12.2011

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.11.2011 року № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Детальніше...
 

Порядки формування тарифів - єдині для всіх суб’єктів господарювання

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.11.2011
На розширеному засіданні Уряду 1 червня 2011 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до тарифоутворення в сфері житлово-комунальних послуг»

            Зазначеною постановою затверджено єдині для всіх суб’єктів господарювання, що функціонують на ринку жилого-комунальних послуг, Порядки формування тарифів...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 85 - 101 з 101