Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт
Діти, молодь, сім'я, спорт

Районний конкурс "Повір у себе"

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2009

 

        5 травня 2009 року відбувся  районний  конкурс творчості і талантів  «Повір у себе» для дітей та молоді з особливими потребами, якому передував підготовчий етап протягом квітня місяця.  В  конкурсі взяло участь 32 дитини. Протягом місяця до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надходили різноманітні роботи, в які  учасники втілили свою фантазію, працю та натхнення.
    Основна мета, яку переслідували організатори – зародити віру в себе, власні можливості, щоб лозунг «Повір у себе – і в тебе повірять інші» став девізом їх життя.
Теплими та щирими словами розпочала конкурс  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  С. І. Антонюк, яка побажала всім учасникам подальших успіхів та віри у свої власні сили,  подякувала районній владі за всебічну підтримку, а також  за надану спонсорську допомогу директорові Концерн - хлібпром «Могилів-Подільський хліб» Н. О. Орловській та Г. П. Цуркан - приватному підприємцю.
Усіх учасників та гостей свята привітав заступник голови райдержадміністрації О.О. Чвартацький, який у своєму виступі наголосив,  що в будь – якій ситуації треба зберігати віру в себе і оптимізм. Після чого на огляд присутнім було представлено концертно – розважальну програму за участю переможців конкурсу «Дністрові надії», фестивалю «Музична парасолька». А самим яскравим моментом свята - стала розважальна вистава клоунів, які потішили дітей своїми фокусами, дресированими тваринами та різноманітними конкурсами.
    Також у залі можна було оглянути виставку робіт: малюнки, аплікації, які приваблювали чудово підібраними кольорами та якістю виконання. Милували око виконані вироби з бісеру, вишивки. Кожен твір – це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, бісеру, дерева чи ниток, це маленький шедевр, який дає силу дітям та молоді з функціональними обмеженнями стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог.
Жодна дитина не залишилась без уваги, кожен учасник отримав грамоти, цінні призи та солодощі.
    Справжніх талантів конкурсу,  які зайняли І місця відзначено подарунками та дипломами й запрошено для участі в обласному фестивалі. Переможцями  ІХ конкурсу творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями стали:
у віковій категорії 6-10 років - Лосенко Богдан -с.Серебрія;
у віковій категорії 11-14 -  Апостол Тетяна – с.Юрківці;
 у віковій категорії 15-18 -  Пантелейчук Марина – с.Немія,
та Капацин Аліна – с. Лядова, яка зайняла 1 місце за номінацію «Найкращі фотоетюди».
Чи не найактивнішими учасниками багатьох конкурсів є:
-    Попович вікторія – с. Немія,
-    Бурдейний Богдан, Андрусь Костянтин – с. Борщівці,
-    Ольховська Ганна, Філіпов Анатолій – с. Серебрія,
-    Дмитрик Марина – смт Вендичани.

Свято проходило у теплій, дружній атмосфері, що додавала віри та натхнення. По завершенню урочистої частини діти та молодь продовжували спілкуватися за святковим столом, де вони ділилися враженнями від побаченого, розповідали цікаві історії із власного життя.

 

 

Тренінг для волонтерів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2009

  

    3  березня 2009 року в районному будинку культури «Дружба» на базі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведено тренінг – семінар для волонтерів серед учнів старших класів середніх загальних шкіл Могилів – Подільського району під гаслом «Волонтери – помічники і друзі дітей з функціональними обмеженнями».
    На тренінгу були присутні 20  лідерів волонтерських загонів з 15 шкіл району.
Висловом  філософа Георга Вільгельма Фридриха Гегеля «Что человек делает, таков он и есть» розпочала тренінг директор Центру Антонюк Світлана Іванівна, яка наголосила, що ефективність реалізації соціальних програм з дітьми з особливими потребами багато в чому залежить від активної участі в волонтерів. Найголовніше для волонтера – це бажання допомогти і відчути, що саме його допомога була на той час дуже потрібна,  волонтерська діяльність важлива як для суспільства в цілому, так і для волонтера, як особистості. Дитина, яка займається волонтерською діяльністю, вже ніколи не буде байдужою до тих процесів, що відбуваються в суспільстві.
    Відповідно до плану проведення під час тренінгу волонтери мали змогу пройти  тест «Чи можеш бути лідером?», результати якого були оголошені наприкінці семінару. Згідно оброблених відповідей тесту переважна більшість учасників, що приємно здивувало,  мала високий рівень лідерства. Адже наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних не ординарно мислити.
    Звітували про свою пророблену роботу у 2008 році волонтери Немійської, Юрковецької та Серебрійської середніх шкіл, а також ділились набутим  досвідом щодо «Профілактики негативних явищ в підлітковому та молодіжному середовищі» та «Соціальної опіки дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» з присутніми.
    Далі розпочався тренінг «Спілкуємось та діємо», який провели головні спеціалісти Центру – Дишкант Людмила Іванівна та  Козлова Людмила Олександрівна.
Під час проведення майстер – класу «Прояви турботу» учасники тренінгу  вчилися як потрібно працювати та спілкуватися з особами з функціональними обмеженнями; які слова потрібно уникати та слова – табу, які не можна вживати в присутності дітей даної категорії.
    Наприкінці семінару були підведені підсумки проведеної роботи, планування на 2009 рік, а також кожен волонтер висловив свої побажання та пропозиції на символічному дереві – бажань.
Наостанок, ведучі побажали учасникам бути альтруїстами, тобто завжди піклуватись про людей, які  знаходяться поруч й опинилися в складних життєвих обставинах. Такі пріоритети  як: милосердя, чуйність та людяність – це головне в роботі  з людьми з особливими потребами.

 

 

Акція до Святоого Миколая

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.12.2008
АКЦІЯ ДО  ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ


19 грудня, День Святого Миколая, розпочав цілу низку веселих і незабутніх новорічно-різдвяних свят. Це прекрасна пора нових задумів, мрій і починань. А Дідусь Миколай повертає нас всіх у дитинство, коли у його день обов’язково мали бути подарунки, солодощі, веселий сміх і радість. Немає на нашій землі жодного хто б не горнувся до цього великого святителя. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Кожен з нас любить його і звертається до нього зі своїми проблемами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм, отож і сьогодні він може надати руку допомоги тому, хто її потребує. Вшановуючи доброго покровителя дітей, а також знедолених, ми покладаємось на його допомогу  та опіку. На нього чекають і діти і дорослі, адже крім подарунків він приносить у оселю радість, надію та любов.
    Ми, дорослі, є своєрідними помічниками Миколая і намагаємось спільними зусиллями зробити  все, щоб Миколай прийшов до кожної дитини, поділитися своєю любов’ю і розумінням. В християнській традиції Святий Миколай є уособленням
благо чинності.
    Саме тому з 10 грудня 2008 року в Могилів-Подільському районі районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена благодійна акція до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями,  дітей з багатодітних та з прийомних сімей. До цієї акції залучено 25 шефів-благодійників: Петровський М.К. (Могилів-Подільська електромережа), Оверчук В.Б.(Він - облавтодор), Мельник М.В.(Могилів-Подільська ОДПІ), Іщук В.М.(Держлісгосп), Дуднік В.А. (СФГ «Волд»), Ратушняк В.В.(ВГ «Соборне»), Єфремов М.М. («Золотий колос»), Зябченко В.С. (ПП «Дари садів»), Лисий О.В. (ФГ «Вікторія»), Коваль В.А. (ДП «Нарком Агро»), Плаксій В.М. (Юрківецький спиртовий завод), Скутельнік А.О. (ФГ «Скутельник»), Макушинський О.В. (ФГ «Придністровське»), Щетков О.П. (Вендичанський паливний склад), Дарманський О.В. (СВАТ «Птахокомплекс Яришів»),  Бурячинська В.Я. (ПП «Гірське»),Пампушко В.В., Цибульській В.В., Хібовський С.В., Таран П.А.
які з найкращими побажаннями, почуттям любові і проявом щедрості, почуттям безкорисливості до ближніх, допомогли відчути радість свята 43 дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Грошова допомога та подарунки даній категорії дітей були надані в сумі  7 783 грн.
     Свято Святого Миколая нагадує кожному про те що поруч є люди, яким потрібна допомога, підтримка, воно спонукає людей бути добрішими, щедрішими. Тому 11 грудня 2008 року районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів семінар-практикум для волонтерів з числа учнівської та сільської молоді, яка розуміє і знає, що з простого значення допомогти зрозуміти і вирішити проблеми, зникає біль, самотність, образи і заздрість, бо їх замінюють радість і щастя, що про тебе хтось дбає. Діти-волонтери  активно приєдналися  до  благодійної акції. Напередодні Дня Святого Миколая волонтери разом з працівниками Центру відвідали 93 дитини з функціональними обмеженнями, 68 дітей з багатодітних сімей та 18 дітей з прийомних.
     Не залишились без уваги і діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які є студентами навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.
Невипадково саме в цей День Святого Миколая 16 студентів були запрошені в районну державну адміністрацію для отримання «іменних стипендій» районної державної адміністрації та районної ради. В кабінеті голови районної державної адміністрації Томчука Володимира Петровича панувала  тепла батьківська  атмосфера.

    Діти отримали солодощі та новорічні вітання від голови районної державної адміністрації , керуючого справами апарату районної ради.

   Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антонюк С.І.  відмітила, що така допомога започаткована тільки в нашому районі вперше в 2007  р.
І будемо надіятися, що ця добра справа знайде своє продовження в майбутньому. Тим більше, що кількість студентів з числа дітей даної категорії збільшується і головне наше завдання – створення сприятливих умов для поліпшення їхнього становища, всебічного розвитку, соціальної адаптації та інтеграції в суспільство.
     Вже стало традицією в нашому районі те, що голова районної державної адміністрації  відвідує сім’ї в День Святого Миколая. От і в цьому році, в цей казковий день подарунки отримали діти з багатодітної сім’ї Гудзіїв села Серебрія та дитина з функціональними обмеженнями Виноградник Ігор з села Юрківці з побажаннями  щастя, добра, злагоди, достатку, затишку та родинного тепла.  
    Нехай День Святого Миколая стане хорошим почином у новому році для добрих справ та здійснення всіх побажань і сподівань дітей, які потребують нашої щоденної уваги та тепла.


   
            районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
            
    

 

Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом - присвячується.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.11.2008

 Молодь району - за здоровий спосіб життя!

З 1 жовтня  по 20 листопада 2008 року в Могилів-Подільському районі проводився профілактичний місячник, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом на теми «Життя без наркотиків», «За здоровий спосіб життя».
    20 листопада 2008 року на базі Серебрійської середньої загальноосвітньої школи відбувся заключний день Фестивалю до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Зроби свій вибір – обери здоров’я». Організаторами цього заходу є районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасниками стали учні та вчителі Серебрійської СЗШ І-ІІІ ст.., Немійської СЗШ І-ІІ ст.., Юрківецьколї СЗШ І-ІІІ ст.., Кукавської СЗШ І-ІІІ ст.., Яришівської СЗШ І-ІІІ ст..  та Хоньківецької СЗШ І-ІІІ ст.., студенти медичного коледжу
    Основна мета яку переслідували організатори  - надання дітям та молоді району вичерпної та кваліфікованої інформації щодо шляхів інфікування та запобігання  ВІЛ-інфекції/СНІДу та ХПСШ, наслідки ін’єкційного споживання наркотиків, зменшення рівня ризикованої поведінки молодих людей.  З цією метою був запрошений лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Яворський Ярослав Петрович, який надав вичерпну інформацію про стан ВІЛ/СНІДу в Україні зокрема у Вінницькій області, шляхи зараження  та передачі ВІЛ-інфекції, розповідь супроводжувалась переглядом профілактичного ролика «Маршрут безпеки», що надало змогу краще сприймати подану лікарем інформацію. На закріплення поданого матеріалу представником Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом  Кафарською Людмилою Василівною було проведено конкурси: «Брейн-ринг» та «Містер і міс обачливість», в яких посіли призові місця учні Немійської  та Кукавської шкіл. Нововведенням  цього заходу була демонстрація антиреклами про СНІД, тютюнопаління, алкоголю та наркотиків, представники шкіл-учасників побували в ролі  акторів, демонструючи нам свої театралізовані міні-вистави. А от як бути здоровим, відчувати завжди бадьорість та енергію, запобігати різним хворобам порадили  та продемонстрували майбутні фахівці медичної  галузі – студенти медичного коледжу. Всі учасники конкурсів були відзначені грамотами, цінними подарунками та солодощами. Не залишилися без уваги й глядачі  - присутні в залі серед яких було проведено бліц-турнір, активні учасники якого були відзначені заохочувальними призами.
    Наприкінці заключного дня фестивалю були підведенні підсумки районного конкурсу плакатів «Шкідливим звичкам –НІ», в якому прийняли участь діти та молодь району. Переможцями конкурсу стали:
-    Глушко Олеся – с. Юрківці;
-    Андрущак Богдан – учень Хоньківецької школи.
Закриваючи конкурс, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Антонюк побажала всім зробити  правильний вибір на користь сонця, щастя, краси адже краса врятує світ. Закликала берегти свої таланти, цінувати життя сьогодні, адже завтра може бути пізно.

 

 

Акція "Шкільний портфель для сироти"

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.09.2008

 Проведення в районі доброчинної Акції "Шкільний портфель для сироти"

    Підготовка дитини до навчального року – дорогий і кропіткий процес.
 В середньому вартість повного комплекту шкільного приладдя, плюс взуття, шкільна і спортивна форма, – складає більш ніж 500 грн. Як бути дітям, які залишилися без батьківської  підтримки, материнської ласки і тепла? Вони не менш, а можливо навіть більше інших потребують турботи і забезпечення всім необхідним.
          Могилів-Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже вкотре  проводить в районі благодійну акцію «Шкільний портфель для сироти» для того, щоб допомогти підготувати до нового навчального року дітей, позбавлених адекватної матеріальної допомоги з боку найрідніших їм людей – їхніх батьків. Листи із закликом взяти посильну участь у цьому проекті отримали керівники різних підприємств та організацій. Таким чином 30 дітей, які навчаються в ЗОШ району отримали шкільні подарункові набори. Безумовно діти чекали подарунків, їх вручали особисто спонсори-благодійники нашого району.
Велика подяка всім керівникам, які за потребою подають руку кожній дитині, яка так цього потребує – це: Петровський М.К., Оверчук В.Б., Гулько Г.М., Мельника В.В., Іщука В.М., Макушинського О. В., Стравінського С.М., Дарманський О.В., Хібовський С.В., Пампушко В.В., Дуднік В.А., Коваль В.А., Суслов В.М., Романенко О.В., Джуренко А.А., Щитков І.О., Томай С.І., Мельниченко І.В., Зябченко В.С., Лисий О.В.
    dsc02208.jpgЗвичайно, не обділив своєю увагою наших дітей голова районної державної адміністрації Володимир Томчук. Він відвідав сім’ю Остаф’євої Г.В., яка взяла під опіку чотирьох дітей, батьки яких загинули під час стихійного лиха. Тож, голова районної державної адміністрації подарував школярам укомплектовані шкільні рюкзаки, а найменшому Сашкові – велику іграшкову машину.
Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді С.Антонюк та старший лісничий Могилів - Подільської філії «Райагроліс» Є. Романюк побували в Лєночки Ладанюк – відмінниці в навчанні, дівчинки, яка дуже любить співати та грати на фортепіано і охоче береться за будь-яку справу.
Приємно, що у районі є люди, яким не байдужа доля майбутнього України – її дітей. Бо кожен з них, крім коштів для подарунків, вклав часточку своєї душі, свого серця. Наші  прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.


 

 

Міжнародний день захисту дітей

Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.05.2008
 30 травня 2008 року в РБК «Дружба», за участю голови районної державної адміністрації (Томчук В.П.) відбулися урочистості з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей. На свято були запрошені 250 дітей різних категорій, включаючи дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та прийомних сімей.
    В рамках свята «Витинанка дитячого сміху» відбулося нагородження 35 дітей-переможців районних конкурсів та  олімпіад; були проведені конкурси малюнків на асфальті, організована вулична ігротека, в якій прийняли участь діти з с.Лядово, с. Немії, с.Карпвка, с. Хоньківці, смт. Вендичани. Всі учасники були відзначені цінними подарунками та солодощами


 

День матері

Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2008

 

                                     Районний конкурс до Дня матері

 В квітні місяці Могилів – Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив та провів вперше районний конкурс до Дня Матері, завданнями якого був пошук талантів серед сільської молоді, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції, а також надання можливості обирати, творити та розвиватися.
За умов проведення конкурсу, учасниками є діти Могилів – Подільського району без вікових обмежень, які представлять будь – який творчій прояв любові до матері: твір, малюнок, пісню або вірш.
Переможцями конкурсу стали:
-    Мельник Ірина, учениця 6 класу Юрковецької середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, яка присвятила свій твір та вірш «Рідній матусі»;
-    Мазур Іванна, учениця 9 класу Н – Ольчедаївської середньої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів з віршем «Для матусі»;
-    Котик Тетяна, учениця 7 класу Озаринецької середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з віршем «Рідна матінка моя».
Підводячи підсумки  додамо, що це був перший етап конкурсу, а другий -проводиться Всеукраїнською Громадською Організацією «Спілка Молоді Села», діяльність якої спрямована на те, щоб розвинути потенціал сільської молоді і допомогти їй самореалізуватися. Тому кращі твори призерів будуть відправлені в м. Київ, де всіх учасників Всеукраїнського конкурсу «День Матері» чекають приємні сюрпризи, а переможців – справжня винагорода.
   


 

Конкурс творчості та талантів для дітей і молоді з обмеженими можливастями.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2008
imga0678.jpgПовір у себе – девіз життя
6 травня 2008 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Могилів – Подільської райдержадміністрації, за участю голови – Томчука В.П.,  проведено конкурс творчості та талантів для дітей та молоді  з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Основна мета якого -  зародити віру в себе, у власні можливості, щоб лозунг «Повір у себе» - став девізом  життя.
Загалом в районі налічується 125 дітей з обмеженими фізичними можливостями, більше 30 з них – займаються творчістю: малюють, вишивають, пишуть та декламують вірші. Так у залі РБК «Дружба» можна було оглянути виставку робіт образотворчого мистецтва, виробів декоративно – прикладного мистецтва та вишивки, створених руками дітей з обмеженими фізичними можливостями. У рамках конкурсу відбувся конкурсно – розважальний марафон і, звичайно, зустрічі з піснею та поетичним словом. Голова районної державної адміністрації Володимир Томчук та директор районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді нагородили призерів та учасників конкурсу грамотами, цінними подарунками та солодощами. У своєму виступі  голова райдержадміністрації Володимир Томчуку наголосив, що керівництво району постійно турбується про дітей з обмеженим фізичними можливостями та буде забезпечувати їх соціальну адаптацію через творчу самореалізацію.
Учасниками конкурсу стали 21 дитина. Наймолодші переможці конкурсу: Дмитрик Марина, Лосенко Богдан та Корман Юрій. Найактивнішими учасниками багатьох творчих конкурсів впродовж останніх років – є Попович Вікторія, Апостол Тетяна, Андрусь Костянтин, Бурдейний Богдан та інші. З кожним роком цей конкурс відкриває все більше талантів, дає можливість повірити в себе. «Повір у себе» став не просто конкурсом творчості, а фестивалем друзів. Діти представили на конкурс не тільки творчі роботи, а також взяли активну участь у концертній програмі. Переможці районного конкурсу запрошені на обласний фестиваль творчості і талантів «Повір у себе», який відбудеться  наприкінці травня 2008 року.    
Закриваючи конкурс директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Антонюк побажала всім учасникам подальших успіхів, подякувала районній владі за всебічну підтримку дітей з особливими потребами та запросила всіх учасників конкурсів за святковий обід, де діти могли поспілкуватись, поділитись враженнями від побаченого, розповісти цікаві історії з власного життя. По  завершенні заходу всі учасники зробили загальне фото на згадку, та в їхніх очах іскрилася  віра в себе та надія на нові зустрічі.

 

Діти-сироти та діти, позбавленими батьківського піклування охоплені увагою і любов'ю держави.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2008

 «Зігріта щедрістю дитина в обіймах Великодньої країни»

На виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей», доручення голови обласної державної адміністрації від 21.04.2008 року №01-1-23-2575, щодо проведення в області акції «Зігріта щедрістю дитина в обіймах Великодньої країни» 23 квітня 2008 року о 10.00 відбулась зустріч та розмова голови Могилів-Подільської райдержадміністрації Томчука Володимира Петровича з 12 головами сільських рад та 12 шефами-благодійниками відносно взяття шефства над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування з метою надання їм матеріальної допомоги та Великодньої корзини до Пасхальних свят.
  24 квітня о 10.00 має відбутись така ж зустріч ще з 12 головами та шефами-благодійниками.
  23 квітня 2008 року о 11.00 відбулось засідання Опікунської ради при райдержадміністрації. На засіданні були присутні: голова Опікунської ради – Володимир Трачук (керівник апарату РДА), заступник голови ради – Тетяна Корольова (начальник служби у справах дітей РДА), секретар - Андрій Собольський (завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей РДА) та члени ради Олена Кадрова (начальник відділу сім’ї та молоді РДА), Руслан Черкас (завідувач сектору юридично правового забезпечення РДА),Світлана Антонюк (директор РЦСССДМ), Андрій Бучацький (начальник ВКМСД), Лариса Хухлей (начальник відділу культури та туризму РДА).
  На порядку денному стояло питання про встановлення годин та умов відвідування батьком дитини (с.Бощівці Могилів-Подільського району). Опікунською радою були розглянуто подані документи, заслухано зацікавлені сторони та прийнято відповідне рішення, яке задовольнило обидві сторони.

 

Малюнок дитини - його життя.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2008

 «Живу ось так» - конкурс  дитячих листівок.

21 квітня служба у справах дітей  Могилів-Подільської райдержадміністрації спільно з відділом зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації та масово – роз’яснювальної роботи Могилів – Подільської ОДПІ, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районним відділом освіти райдержадміністрації, відділом молоді та спорту райдержадміністрації  провели районний  конкурс листівок для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування « Живу ось так».

В конкурсі прийняли участь 9 статусних дітей , які в своїх творах описали проблеми сирітського життя, поділились своїми радощами та бідами.  

За рішенням журі найкращою  і найбільш емоційною  роботою відзначилася листівка  Кириловської Сніжани (с.Озаринці), яка  зайняла І місце.

ІІ місце зайняла робота   Рирака Дениса (с.Козлів) і ІІІ місце –  Боднар Людмили (с.Яруга).

 За участь у конкурсі переможцям були вручені грамоти та  подарунки ( великі ілюстровані енциклопедії), а всім іншим учасникам – подяки та сувеніри. 

Три найкращі призові  роботи були направлені до обласної служби у справах дітей для подальшого прийняття у ІІ турі конкурсу.

 

 

«Даруймо радість дітям»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2008

 «Даруймо радість дітям»

5 квітня 2008 року Могилів-Подільським районним центром для сім’ї, дітей та молоді на виконання соціальної ініціативи Президента України щодо посилення державної підтримки багатодітних родин, малозабезпечених сімей та дітей соціально незахищених категорій, Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей» було проведено доброчинну акцію «Даруймо радість дітям»  для дітей-сиріт, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей. Основна мета   – не обійти стороною жодної сім’ї, що опинилася в складних життєвих обставинах та забезпечити соціальний патронаж дітей соціально незахищених категорій.
 В рамках акції відбулася прем’єра лялькової вистави «Дюймовочка», районного Будинку культури «Дружба»  та вручення головою районної державної адміністрації (Томчук В.П.)  подарункових наборів.   31 дитина з багатодітної сім’ї, 24- з малозабезпечених сімей та 6- дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування були охоплені увагою і отримали подарунки.


 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 203 - 213 з 213