Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт
Діти, молодь, сім'я, спорт

У районі активізувався процес усиновлення дітей

Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2013
usunovlenna.jpg30 вересня святкується велике християнське свято - Віри, Надії, Любові та їх матері – Софії, і напевно, недарма,ще й відзначається День усиновлення!
Державне бачення - надати кожній дитині можливість проживання та виховання в сім’ї , як наслідок, реформувати систему дитячих будинків та інтернатів в Україні!
Детальніше...
 

Участь фахівців із соціальної роботи в сесії сільської ради

Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2013
soc.istor.jpgВпровадження в практику соціальних ініціатив Президента України щодо функціонування інституту «фахівець із соціальної роботи»  сприяє  підтримці членів  сімей,  які  опинилися  у складних життєвих обставинах,  у вирішенні життєвих проблем,  які  вони  не  в  змозі  подолати  за допомогою  власних засобів і можливостей,  попередженню виникнення нових складних життєвих обставин,  створенню умов  для  подальшого самостійного розв'язання життєвих проблем, що виникають.
Детальніше...
 

Щодо підвищення фахової майстерності педагогічних працівників

Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2013
  19.09.13.jpgУ рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення якісних умов життя населення, незалежно від місця проживання, з метою відродження  національної  школи та піднесення її статусу, виникає  потреба підвищення загальної та професійної культури педагогічних кадрів.
Забезпечення якісної освіти та рівного доступу до неї школярів, незалежно від місця проживання, – пріоритет у діяльності обласної та районної влади влади, тому розбудова й перехід  до нового якісного стану діяльності навчальних закладів системи загальної середньої освіти стають можливими завдяки підвищенню рівня та результативності  науково-методичної роботи  з педагогічними кадрами. Районний методичний кабінет відділу освіти РДА  в цьому році планує свою роботу  з навчальними закладами шляхом  модернізації методичної роботи. Навчання педагогічних працівників  проводиться  в двох напрямках: районна методична робота та робота в освітніх округах на базі опорних навчальних закладів.
Детальніше...
 

Соціальна підтримки та захист сімей з дітьми

Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.09.2013
rodunaoda.jpgНа виконання ініціатив Президента України. щодо створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту, в районі здійснюється систематична робота. Про її стан та перспективи інформували першого заступника голови райдержадміністрації Н.Косарчук керівники профільних служб під час оперативної наради.
Детальніше...
 

заняття фізичною культурою та спортом як основні засади здоров'я і довголіття.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2013
sport-0307.jpgСьогодні формування здорового способу життя є важливою складовою молодіжної та соціальної політики держави, на цьому робить особливий акцент і Президент України В.Ф. Янукович. Нині є очевидною необхідність розробки та впровадження ідеології пріоритетності в суспільній свідомості здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом як основних засад здоров'я і довголіття.
Детальніше...
 

Іван Мовчан: «Залучення дітей до фізкультури і спорту – запорука фізичного та духовного здоров’я нашої нації»я в майбутнє нашої громади»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2013
oda.jpgПід час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Іван Мовчан нагадав, що 14 вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.

Детальніше...
 

фізична культура та спорт як основні засади здоров'я і довголіття

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2013
g.jpgПро це йшлося під час апартної наради у голови райдержадміністрації М.Вдовцова. "Реалізація у регіонах завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя, дуже важливе, адже  є важливою складовою молодіжної та соціальної політики держави. Наша мета: аби результати цієї роботи були вагомими тому, що здоров'я людей – це скарб, вартість якого неможливо оцінити", - зазначив Михайло Леонтійович
Детальніше...
 

робота щодо вдосконалення системи державного захисту прав дітей

Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.09.2013
soc.istor.jpgНаприкінці минулого провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соціальної роботи Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.В.Данильчук провела зустріч з педагогами-організаторами, класними керівниками та заступниками по виховній роботі загальноосвітніх навчальних закладів району.
Детальніше...
 

За кілька років такої послідовної роботи, що нині проводиться в області, забезпечимо належні умови в усіх без винятку дитячих садках Вінниччини

Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2013
7.9.2013.jpgЗазначив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час відвідин дошкільного навчального закладу № 4 Могилева-Подільського.
Ознайомившись з роботою освітньої установи, очільник регіону відзначив, що умови, створені в дитячому садку, - саме ті, до яких обласна влада прагне довести дошкілля Вінниччини.
Детальніше...
 

У Серебрійськиому ДНЗ забезпечують добробут вихованців..

Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2013
6.09.13.jpgВ рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення всіх дітей якісною дошкільною освітою в Серебрійському ДНЗ 6 вересня побували голова облдержадміністрації І.Мовчан, його заступник Л.Спірідонова та голова райдержадміністрації М.Вдовцов.
Детальніше...
 

Виїзна нарада директорів шкіл.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2013
osvita.gif5 вересня 2013 року голова райдержаміністрації  М.Вдовцов взяв участь у нараді директорів шкіл, яка проходила на базі Немійської ЗОШ І-ІІ ст.
Детальніше...
 

зміцнення матеріально – технічної бази дошкільних закладів району

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2013
sadik13.jpgНа виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича та доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана в районі приділяється значна  увага зміцненню матеріально – технічної бази дошкільних закладів.
Детальніше...
 

Я вірю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2013
04.09.13.jpgНаш земляк, наша гордість і надія -  молодий, талановитий, цілеспрямований, оптимістичний, активний, сильний духом юнак та творча особистість, борець і переможець – житель с.Юрківці Козак Олександр Олександрович,  за сприяння Могилів-Подільського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, став призером  Першого Міжнародного пісенного фестивалю дiтей та молоді з особливими потребами «Я Вірю»
Детальніше...
 

Державна допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.08.2013
soczahist.jpgВідповідно до статті 18 Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” допомога на дітей, над яким встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, що становить два прожиткові мінімуми для дитини відповідного віку.
У разі, коли на дитину виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога, розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Законом України від 02.07.2013р. №371-VІІ “ Про внесення змін до ст.18 ЗУ “ Про державну допомогу сім’ям з дітьми ” передбачено при визначенні розміру вищезазначеної допомоги до сукупного доходу дитини-інваліда не включати державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.
 
 

«Тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу і характер розвивається у всій своїй могутності

Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.06.2013

14.6.13.jpgПід таким девізом проводилась  робота в пришкільних таборах з денним перебуванням учнів фахівцями із соціальної роботи Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 

Позачергове засідання комісії

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2013

unicef.jpg13 червня 2013 року в Могилів - Подільській райдержадміністрації відбулось позачергове засідання Дорадчого органу взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Н.Косарчук.

Детальніше...
 

105 випускників району отримали атестати про повну загальну середню освіту

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2013

vupusk.jpg1 червня 2013 року В Могилів – Подільському районі для 105 випускників 11 класів відбулися випускні вечори з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту , з яких 7 нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та 1 – срібною медаллю «За досягнення у навчанні». Крім того, багато інших отримали грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів.

Голова райдержадміністрації М.Вдовцов завітав на свято до Серебринецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вручаючи атестати, Михайло Леонтійович побажав юнакам та дівчатам впевненості у собі, власних силах, віри в успіх, здійснення усіх мрій та сподівань.

Детальніше...
 

тенденція до збільшення усиновлення в районі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2013

g.jpgЗ метою реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання в 2012 році в Могилів – Подільському районі було усиновлено 1 дитину,  станом на 28.05.2013 вже усиновлено 1 дитину та підготовлені документи до суду на усиновлення ще однієї дитинки, намітилася тенденція до збільшення усиновлення в районі в порівнянні з минулими роками. 

Детальніше...
 

Витинанки дитячого сміху

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2013

01.06.13.jpgВ с. Серебрія Могилів – Подільського району  1 червня  відбулось свято «Витинанки дитячого сміху», приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

Детальніше...
 

Засідання районної Комісії з питань захисту прав дитини

Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.05.2013

31.05.13.jpg31 травня 2013  року голова райдержадміністрації М.Вдовцов  провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини. В роботі комісії  взяли участь представники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів та медицини, селищного та сільських голів, батьків – вихователів.

Детальніше...
 

Знов конкурс збирає друзів!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2013

osvita.gifРадісно зустріли команди школярів Могилів - Подільського району на конкурсі правових знань «Закон – Суспільство – Підліток», метою якого є підвищення рівня правових знань дітей району для формування в них свідомості повноправних  освічених та висококультурних громадян України. 

Детальніше...
 

Розвиток сімейних форм виховання серед пріоритетів Президента України, а відповідно і Могилів-Подільської районної влади

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2013

29.5.13.jpgНапередодні Міжнародного дня захисту дітей голова Могилів – Подільської райдержадміністрації М.Вдовцов  відвідав дитячий будинок сімейного типу в с.Немія. Подружжя Ткачуків, виховуючи одну власну малолітню дитину, прийняли у свою сім’ю ще 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 

Забезпечення державної політики щодо захисту прав дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2013

17oda.jpegТакою була ключова тема розширеної міжвідомчої наради, що відбулась сьогодні за ініціативи служби у справах дітей облдержадміністрації.
Метою проведення наради стало обговорення реалізації на Вінниччині соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування виховуватись у сім'ї, питання охорони дитинства, окреслення шляхів соціальної адаптації та міжвідомчої координації державних установ, інших зацікавлених органів і організацій у даному напрямку, розробка завдань щодо профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності.

Детальніше...
 

Про посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.05.2013

1zzz4.jpgОдним з найважливіших напрямків, на які спрямовані соціальні ініціативи Президента України є  розвиток та підтримка сімейних форм виховання шляхом посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
На сьогоднішній день в Могилів-Подільському районі  створені дитячий будинок сімейного типу, в якому виховуються  дев’ять дітей та п’ять прийомних сімей, в яких зростають десять дітей.

Детальніше...
 

Про посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.05.2013

1zzz4.jpgОдним з найважливіших напрямків, на які спрямовані соціальні ініціативи Президента України є  розвиток та підтримка сімейних форм виховання шляхом посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
На сьогоднішній день в Могилів-Подільському районі  створені дитячий будинок сімейного типу, в якому виховуються  дев’ять дітей та п’ять прийомних сімей, в яких зростають десять дітей.

Детальніше...
 

Дитина повинна зростати в сім’ї !

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.05.2013

soc.istor.jpgДитячі долі в руках дорослих, і тому важко переживати за дітей, чиє життя понівечено та з самого початку зруйновано. Відсутність батьківського тепла, маминої колиски на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – все це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Саме тому, ініціативи Президента України направлені на всебічну підтримку сімейних форм виховання дітей – сиріт, а саме: усиновлення; опіка / піклування; прийомні сім’ї ; дитячі будинки сімейного типу.

Детальніше...
 

До бібліотеки всією сім’єю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2013

15.5.13.jpgУ Преамбулі до Конвенції ООН про права дитини йдеться, що саме сім’ї має бути надані необхідні захист і сприяння в тому, щоб вона могла повністю взяти на себе виконання обов’язків, покладених на неї суспільством.
Започаткований в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародний день сім’ї почали відзначати і у нашій країні. Саме тому, 15 травня в районній бібліотеці відбулася година спілкування «До бібліотеки всією сім’єю: читаємо в сімейному колі».
Бібліотека багато в чому виконує ще й психотерапевтичну функцію: насамперед це місце де можна відпочити, стати самим собою, де уважно вислухають і допоможуть. Тому, сьогодні завдяки новітнім технологіям та за сприянням програми «Бібліоміст» ми маємо змогу задовольняти потреби як батьків так і дітей одночасно.

 

До Дня Європи в Україні

Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2013

evropa.jpgУ Вендичанській ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії відбулось засідання шкільного Євроклубу в ході  якого обговорено основні заходи, які планується провести при навчальному закладі в врамках  Дня Європи в Україні. Кім того, заслухано інформацію керівника євроклубу щодо виконання завдання Президента України щодо європейської інтеграції, зокрема впровадження європейських стандартів протидії ксенофобії та расизму, створення умов для задоволення етнокультурних потреб національних меншин.

Детальніше...
 

В сімейному колі закладаються цеглинки майбутнього фундаменту держави

Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2013

14.5.2013.jpgЗазначив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час урочистостей, що відбулись в облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім'ї.

Окрім голови обласної державної адміністрації, привітати зі святом людей, які свої серця, любов і турботу без останку віддали дітям прийшли заступник голови ОДА Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Детальніше...
 

Районна Акція «Допоможи ветерану»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.05.2013

07.5.13.jpgВ Могилів – Подільському районі добре розуміють, що про ветеранів не можна згадувати лише раз на рік – 9 травня, про них не можна забувати ні на хвилину, тому шкільними волонтерськими загонами періодично проводяться Акції «Допоможи ветерану». Цьогоріч робота загонів була особливо активною, завдяки тому, що головою райдержадміністрації Вдовцовим М.Л. було запропоновано багато цікавих акцій та доброчинних заходів. Учні неодноразово відвідували ветеранів з квітами та гостинцями, з пропозиціями допомогти. Але найголовніше для них – це увага та добре слово, дитяча усмішка та відчуття, що про них не забули.

Детальніше...
 

На Вінниччині пройшов фінал обласного етапу благодійної акції «Серце до серця»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.04.2013

29.04.13oda.jpegВ рамках благодійної акції «Серце до серця» в області завершився етап акції «Почуй світ», спрямований на збір коштів для дітей з вадами слуху. Так, 27 квітня 2013 року на площі Театральній за сприянням керівництва області, волонтерів акції та учнів загальноосвітніх шкіл та професійних училищ були проведені виставки творчих робіт, майстер-класи різноманітні конкурси та флеш-моби.

Детальніше...
 

Соціальна інклюзія – рівність можливостей для всіх.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.04.2013

26.04.2013.jpg26 квітня 2013 року Могилів – Подільської районною психолого – медико –педагогічною консультацією відділу освіти було проведено інформаційно -  просвітницький семінар – практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами  на тему «Соціальна інклюзія – рівність можливостей для всіх» за участю представників Вінницької обласної психолого – медико – педагогічної консультації.

Детальніше...
 

Оздоровлення дітей, які мають статус чорнобильців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2013

dituaes.jpg11 дітей Могилів – Подільського району, які мають статус чорнобильців, нинішнього року планується оздоровити в санаторно-курортних закладах  України.
Про це повідомив начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Володимир Трачук під час засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей. Крім того, голову райдержадміністрації та членів ради проінформовано, що путівки надаються повністю за бюджетні кошти із забезпеченням витрат на дорогу в обидві сторони, як тільки вони надходять відразу ж розподіляються між дітьми зазначеної категорії. Минулого року вдалося оздоровити 6 дітей , які мають статус чорнобильців в санаторію «Патрія» смт. Сергіївка., Одеської області.

 

ЄВРОКЛУБІВЦІ ПІЗНАЮТЬ ЄВРОПУ

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2013

25.4.13.jpgВ рамках проведення заходів до Дня Європи в Україні на базі Бронницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Могилів – Подільського району відбулося засідання євроклубів з презентацією їх діяльності.
В заході взяли участь учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козятинського району та Лучинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Мурованокуриловецького району, а також представник Унгрської україномовної школи Республіки Молдова, керівник Могилів-Подільського районного осередку міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Онищук, начальник відділу у справах дітей Тетяна Кольорова та представники ЗМІ.

Детальніше...
 

Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.04.2013

24.04.13.jpg23 квітня в рамках відзначення Всеукраїнського Дня психолога в Могилів – Подільському районі відбувся турнір юних психологів. Метою даного заходу стало залучення учнів до інтелектуально – творчої діяльності в області психології, сприяння обміну досвідом школярів, визначення творчого потенціалу дітей та їхніх лідерських якостей.

Детальніше...
 

Фестиваль української пісні «Бронницький зорецвіт»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2013

21.4.13.jpgВ селі Бронниця Могилів – Подільського району відбувся V ювілейний фестиваль української пісні «Бронницький зорецвіт».
Освітянська спільнота бронничан завжди відзначалася творчістю, особливо трепетним ставленням до рідної української культури та народної пісні. З ініціативи та за активної підтримки директора місцевої школи Володимира Девди п’ять років тому було започатковано фестиваль «Бронницький зорецвіт», який для нашого району став дещо більшим, ніж  просто чудове свято, насичене музикою, мистецтвом і творчістю.

Детальніше...
 

Районний конкурс творчості і талантів "Повір у себе"

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2013

18.04.13.jpg18 квітня 2013 року в  будинку культури "Дружба"  відбувся районний конкурс творчості і талантів для дітей та молоді з особливими потребами "Повір у себе".

Детальніше...
 

Хід акції "Серце до серця" в районі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2013

12.4.13.ser.2.jpg12 квітня 2013 року волонтери Немійської загальноосвітньої школи Могилів – Подільського району в рамках благодійної Акції «Серце до серця» проводили збір коштів для дітей з вадами слуху.
Діти цього дня побували в державних установах, підприємствах, організаціях, де  розповідали громадськості про мету Акції та дарували символічні серця, залучились до проведення акції і працівники райдержадміністрації на чолі з головою М.Вдовцовим.
Нагадаємо: з 7 квітня в районі триває етап восьмої Всеукраїнської акції «Серце до серця» під закликом «Почуй світ!», яка триватиме до 25 квітня!

Детальніше...
 

ЗАХИСТ ДИТИНСТВА

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.04.2013

1zzz4.jpgСлужба у справах дітей райдержадміністрації постійно сприяє розвитку та підтримці національного усиновлен-ня, сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 

Освітянська галузь району

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.04.2013

1zzz7.jpgСтаном на 1 січня 2013 року в районі функціонує 19 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 678 дітей.
Організовано розпочали навчальний рік 33 загальноосвітні школи, в яких навчається 2268 учнів.

Детальніше...
 

засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.03.2013

soc.istor.jpg26 березня 2013 року в Могилів – Подільській райдержадміністрації відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...
 

Кіно-акція «Біла ромашка»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.03.2013

26.3.13.jpg24 березня в нашій країні проходили заходи у зв’язку з Всеукраїнським днем боротьби із захворюванням на туберкульоз. Ця тема, на жаль, не є чужою для суспільства Могилів-Подільського району. Тому, цими днями, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував і провів в  15-ти навчальних закладах району «Кіно-акцію» з символічною назвою «Біла ромашка».

Детальніше...
 

Пам’ятаємо Тараса Шевченка

Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.03.2013

12.03.13.jpgРазом з березневим теплом прийшла до нас 199-річниця від  Дня народження славетного величного митця, людини планетарного масштабу.   Вчителі  української мови та літератури та учнівська молодь Могилів – Подільського району не залишились осторонь  цієї дати.

Детальніше...
 

Опіка районної влади над сім'ями, які опинились в складних життєвих обставинах

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2013

01.03.13.jpg01 березня 2013 року в Могилів – Подільській райдержадміністрації проведено чергове засідання дорадчого органу взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились  в складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 

«Соціальні історії» в ефірі ТРК «Об’єктив»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.02.2013

soc.istor.jpgОдним із головних напрямків діяльності Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначено реалізацію державної політики щодо захисту прав дітей, спрямованих на попередження виникнення складних життєвих обставин в сім’ях, де виховуються неповнолітні діти; вихід даних сімей із складних життєвих обставин, які вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей; створення умов для самостійного розв’язання життєвих проблем, що виникають в сім’ї та повернення до повноцінного життя родини.
У Могилів-Подільському районі є чимало сімей з дітьми, які потрапили до складних життєвих обставин. І саме для допомоги таким сім’ям працюють фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
А з метою запобігання негативним явищам в суспільстві проводиться і ряд профілактичних заходів роз’яснювального характеру.
 Так, цими днями в ефір ТРК «Об’єктив» вийшла перша радіопередача рубрики «Соціальні історії», де розповідатиметься про роботу з сім’ями соціального супроводу, зокрема про гострі проблеми таких родин та шляхи їх вирішення.

 

Нарада у освітян

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.02.2013

osvita.gifНаприкінці минулого тижня голова Могилів – Подільської райдержадміністрації М.Вдовцов взяв участь у нараді керівників навчально – виховних закладів району  та працівників відділу освіти райдержадміністрації.

Основними питаннями порядку денного були:
1. Про підсумки участі школярів району у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012 – 2013 навчальному році;
2. Про виконання державних програм з питань організації навчально – виховного процесу в закладах освіти району;
3. Про реєстрацію земельних ділянок закладів освіти району.
На  третьому питанні особливу увагу акцентував голова районної державної адміністрації, оскільки, пришкільні земельні ділянки є своєрідною основою трудового виховання учнів. Тому запропоновано використовувати їх для вирощування фруктових садів та виноградників. «Поряд з навчанням та вихованням така діяльність дасть можливість  оволодіти трудовими навичками та покращить розвиток національних традицій регіону»,- зазначив Михайло Леонтійович.

 

Вечір з нагоди 75-ї річниці від дня народження В. Висоцького

Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2013

29.1.13.jpg25 січня 2013 року в приміщенні центральної районної бібліотеки  проведено вечір з нагоди 75-ї річниці від дня народження В. Висоцького.

Цього року 25 січня відомому поету, співаку, музиканту й актору Володимиру Висоцькому мало б виповнитися 75 років. Важко уявити його у такому поважному віці, адже в пам’яті його шанувальників він назавжди залишився молодим. Всенародний улюбленець прожив всього 42 роки, але його творчий спадок настільки вагомий, яскравий,багатогранний, що не залишає нас байдужими навіть сьогодні.

 

Освітня галузь Могилів-Подільщини: реалії та перспективи.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.01.2013

osvita.gifМи свідомі того, що школа на селі - це своєрідний оберіг, теплий вогник для дітей і дорослих. Вона була і залишається реальним фактором економічного, соціального, культурного розвитку села. Тому державна підтримка цієї сфери в нашій країні має бути не лише збережена, а й посилена. На своєму рівні - районна влада робить все можливе аби освіта посідала гідне місце в соціально-гуманітарній галузі району.

Детальніше...
 

Вручення «Іменних стипендій»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.01.2013

28 грудня 2012 року в приміщенні бібліотеки районного будинку культури було вручено «іменні стипендії» за ІІ півріччя 2012 року 30 «соціальним» студентам  Могилів – Подільського району.

Детальніше...
 

Свято Новорічної ялинки 2012!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.12.2012

25.12.2012.jpg25 грудня 2012 року в Могилів-Подільському районному будинку культури «Дружба» відбулось  районне Новорічне свято для дітей з функціональними обмеженнями, дітей з багатодітних сімей та із сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Детальніше...
 

Профілактична робота - важлива складова в вихованні дитини

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.12.2012

12.12.12.jpgВ сьогоднішній нелегкий час постає актуально питання здров’я, як благополуччя в усіх сферах життєдіяльності людини, тому важливо надавати інформацію саме з цього питання в дитинстві.
         Службою у справах дітей райдержадміністрації  протягом листопада 2012 року по школам району було роздано методичні матеріали та проведено тренінги семінари на теми: «Ні наркотикам», «За здоровий спосіб життя».

Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 102 - 202 з 213