Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Виступи та інтерв'ю
Виступи та інтерв'ю

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.11.2015
osinkvitu.jpgШановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом.
Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!Адже завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
 
 З повагою, голова районої державної адміністрації О.Китасюк
 

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників соціальної сфери

Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2015
tulpan.jpegБудь-яка нація визначається, перш за все, своїм відношенням до літніх людей, дітей і інвалідів, то за заслугами у наданні допомоги найбільш вразливим верствам населення ви є тими, хто становить обличчя нашої нації.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам.
Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.
 Я Вам щиро дякую за звитяжну нелегку працю, людяність і душевне тепло.
Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!
 
З повагою, голова райдержадміністрації О.Китасюк
 

Привітання голови райдержадміністрації з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.10.2015

roza.jpg Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

     Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

     Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

     Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави, міста Красилова.
     Бажаю вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

 

Вітання голови райдержадміністрації з Днем фізкультури та спорту

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2015
roza.jpg Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!
Детальніше...
 

Вітання голови райдержадміністрації з Днем підприємця

Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2015

osinkvitu.jpgШановні підприємці!

У цей день світ вшановує людей, які не тільки розпоча ли власну справу та взял на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави.Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.

Тож дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Щиро бажаємо всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.
Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

 

 

Вітання голови райдержадміністрації з Дем знань

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2015
zvonuk.jpgДорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Успіхів Вам у праці та навчанні.
 

 

Вітання голови райдержадміністрації до Дня Незалежності України

Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2015
my_ukraine.jpg24 серпня український народ святкує 24 річницю Незалежності України.
Тоді, увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий, в історичному сенсі, шанс  - бути господарями на своїй багатій та прекрасній   українській землі.
Детальніше...
 

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Конституції України

Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.06.2015
den_konstutytsii.jpgДорогі жителі Могилів – Подільського району! 
Прийміть сердечні вітання з нагоди  Дня Конституції України!
Детальніше...
 

Вітання голови райдержадміністрації з Днем медичного працівника

Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.06.2015

roza.jpg Шановні працівники галузі охорони здоров'я!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Життя та здоров’я громадян - це найвища цінність держави, яку ви підтримуєте своєю щоденною працею, готовністю прийти на допомогу в найскрутнішу годину. Ми вдячні вам за самовіддану працю, високий професіоналізм, відкриті серця і талант, золоті руки, які часто повертають людей до життя. Віримо, що кожен з вас на своєму робочому місці докладатиме максимальних зусиль для забезпечення зростання авторитету своєї галузі і підвищення довіри громадян до системи охорони здоров’я.

Бажаю усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній для кожної людини роботі. Нехай збуваються ваші найкращі задуми, буде щасливою доля!

З повагою,

голова райдержадміністрації Олег Китасюк

 

Вітання голови райдержадміністрації з Днем журналіста

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.06.2015

11111.jpgШановні журналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

У цей святковий для Вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров"я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

З повагою, голова райдержадміністрації О.Китасюк

 

Вітання голови райдержадміністрації працівникам природоохоронної галузі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.06.2015

den_zashity_okr_sredy.jpg Шановні працівники природоохоронної галузі,

Щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

Це свято покликане привернути увагу світової громадськості та кожного з нас до проблеми довкілля. Кожен з нас повинен пам’ятати, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам.

 Сповнившись твердої рішучості, упевнено візьмемось до виконання нашого загального завдання – збереження всіх видів життя на Землі. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

 Висловлюю вдячність усім працівникам природоохоронної галузі за наполегливість і послідовність у розв’язанні екологічних проблем України.
 Переконаний, ваш високий професіоналізм та сумлінна праця, моральна відповідальність перед суспільством і співвітчизниками сприятимуть раціональному природокористуванню та сталому  розвитку України .
 Зичу міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди і добробуту!

 

 

Вітання голови райдержадміністрації з святом останнього дзвоника

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2015

zvonuk.jpgШановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали
«діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую Вам за Вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Зі святом вас!

 

Вітання громаді католиків з Великоднем

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.04.2015

katpaska.jpgШановні земляки, прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Нехай радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир і злагоду.

Кожен з нас вважає це свято символом чистоти помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.

Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, піднесеного настрою та незмінного оптимізму. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують вас щоденно на життєвій дорозі.

Щастя, здоров’я та здійснення заповітних мрій бажаю Вам напередодні найвеличнішого свята Великодня!

З повагою, голова райдержадміністрації Олег Китасюк

 

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди 8-го березня!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.03.2015

tulpan.jpegШановні та чарівні Подолянки!

           Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята – Весни, Любові та Краси – 8 Березня!
           Жінка – це зміст нашого життя. Своєю мудрістю Ви, наші милі, обминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Ми пишаємось Вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила Вас природа.
            Дякую Вам за Ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе.
            Дорогі берегині українського роду, спасибі Вам за життєдайну силу, бо Ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом.
             Тож бажаю Вам, щоб те тепло, яке Ви так щедро даруєте не лише своїм рідним та близьким, але й усім, хто Вас оточує, повернулося до Вас сьогодні сторицею і зігріло у ці перші несміливі весняні дні.
            Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!
 Зі святом Вас, дорогі жінки!

 

 З повагою,
Голова райдержадміністрації О.Китасюк

 

Вітання з Різдвом Христовим!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.01.2015
rizdvo1.jpg
Шановні жителі Могилів – Подільського району!

Від щирого серця вітаю Вас з радісним святом 
– Різдвом Христовим!

З такої неповторної нагоди прийміть сердечні побажання здоров’я, родинного затишку та статків, оптимізму та успіхів на багато років життя.
 Нехай у своєму Різдві новонароджений Спаситель наблизиться до кожного із вас та завітає із своїм небесним світлом до кожної оселі, де чекають на Нього!
 Нехай радість від того, що Господь об’являється там, де людська влада й сила є безсилими, подарує нам віру й надію на кращу долю нашої України.
Нехай різдвяна коляда стане для нас сьогодні, як і колись, могутньою силою, через яку ми будемо ділитися своєю вірою та обновляти наше суспільство.
 Господньої Благодаті та Веселих Різдвяних свят Вам та Вашим родинам!
Христос рождається! 
Славімо його!
 

З повагою, голова райдержадміністрації О.Китасюк 


 

Привітання голови райдержадміністрації з Днем збройних сил України

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2014
roza.jpgШановні захисники Вітчизни!

Сердечнo вітаю вас із Днем Збрoйних Сил України!
На наших військoвих пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду.
Істoрія Українськoї держави, і її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo вoни з честю викoнують її. А нарoд відпoвідає на це любoв’ю та пoшанoю.
Бажаю Вам та Вашим родинам здoрoв’я, щастя, благoпoлуччя та мирного неба над головою!
 

Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2014

11111.jpgШановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів.

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця , високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.
Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

 

Привітання голови райдержадміністрації працівникам прокуратури

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2014
11111.jpgШановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.
Тож бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту! Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

З повагою,
Голова райдержадміністрації      О.Китасюк                        
 

Вітаня хліборобам

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.11.2014
13.11.14.jpg13 листопада голова райдержадміністрації Олег Китасюк привітав працівників сільського господарства  з професійним святом.
Детальніше...
 

Вітання з Днем визволення України від фашистських загарбників

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.10.2014
roza.jpgШановні ветерани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашої держави – 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників!
Детальніше...
 

Вітання працівникам Служби безпеки України

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.03.2014

11111.jpgШановні працівники міжрайвідділу Служби безпеки України  у Вінницькій області!

Вітаю Вас з професійним святом!

Своїм високим професіоналізмом, мужністю і відвагою ви заслужили вдячність і пошану всього українського народу. Адже забезпечення миру і злагоди в суспільстві – найважливіша мета вашої служби. Впевнений, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.
Бажаю Вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові!
З святом Вас!


 
Додаткові статті: